Dnes sa začala kvalifikácia na Wimbledon

Wimbledon live stream

Slávny tenisový turnaj Wimbledon je už predo dvermi a kvalifikácia pre hráčov z nižších postov rebríčkov sa už začala.

Londýnsky Wimbledon štartuje už 25. júna a bude sa hrať až do 8. júla, do hlavnej súťaže priamo postúpili tenisti a tenistky z prvých priečok oboch rebríčkov, všetci tí, ktorí sa nachádzajú nižšie, musia prejsť cez kvalifikáciu.


Sledujte tenisové zápasy v priamom prenose online !
TENIS LIVE STREAMING – ŽIVÉ VYSIELANIE ONLINE

Výnimočné šťastie mal znovu slovenský hráč Karol Beck, ktorý sa v renkingu ATP nachádza na 93. mieste a keďže Ind Somdev Devvarman z 85. miesta z turnaja odstúpil, Beck ako najvyššie nasadený náhradník prešiel priamo do hlavnej súťaže a kvalifikačné kolá ho teda minú.

Slovensko tak bude mať na Wimbledone v hlavnej súťaži už teraz s určitosťou zástup v podobe troch tenistov a rovnakého počtu tenistiek. Na turnaji mužov sa predstavia Lukáš Lacko, Martin Kližan a spomínaný Karol Beck, v singlovej a deblovej súťaži žien nebudú chýbať Dominika Cibulková, Daniela Hantuchová a Magdaléna Rybáriková.

Okrem týchto hráčov budú v kvalifikácii bojovať o postup aj Kamil Čapkovič a Pavol Červenák. Obaja tenisti budú hrať už dnes, Čapkovič si zmeria sily s Chorvátom Frankom Škugorom a Pavol Červenák si zahrá s Talianom Simonem Vagnozzim.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*