Ženské finále Indian Wells, Azarenka vs Šarapová

Victoria Azarenka

Tenisové dianie na kalifornskom turnaji BNP Paribas Open ponúkne veľmi zaujímavý súboj súčasných najlepších tenistiek.

Ženská časť finále Indian Wells  pozná svoje finalistky. Priamo do finále turnaja WTA sa prebojovala svetová jednotka Bieloruska Victoria Azarenková a svetová dvojka Maria Šarapovová.

Zápas môžete sledovať v priamom prenose aj cez Vas počítač – živé vysielanie..

Obe súperky sa spolu stretnú po dvojmesačnej pauze. Naposledy bojovali v priamom súboji vo finále Australian Open o pozíciu svetovej jednotky. Vtedy vyhrala 22-ročná rodáčka z Minsku v dvoch setoch 6-3 a 6-0.

Krátko po semifinálovom zápase s Kerberovou svetová jednotka Azarenková povedala: „Som nadšená, tu som vo finále ešte nehrala. Sťažovať si jedine v semifinále mohla na veľmi nepríjemný silný vietor.

Tento vietor bol veľmi silný a bolo ťažké korigovať loptičky, ale možno o to bol zápas zaujímavejší. Angelique hrala výborne, donútila ma siahnuť si až na dno mojich síl,“ dodala Azarenková.

Finálový zápas Indian Wells je na programe už zajtra večer. Azarenková bude večer čeliť Šarapovovej. Kurz na výhru Bielorusky je 1,28 a víťazstvo 24-ročnej Rusky je ohodnotené kurzom 3,5. Stavte si na víťazku bez rizika prehry – VOĽNÁ STÁVKA.

Sklamanie z vypadnutia naopak vôbec neskrývala Srbka Ana Ivanovičová. Tej k výhre nepomohlo ani lekárske ošetrenie počas zápasu. Bývalá ženská tenisová jednotka a momentálna 16. rebríčka WTA povedala reportérom: „Som sklamaná… Naozaj som cítila, že tu hrám svoj najlepší tenis po veľmi, veľmi dlhom čase.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*