Finále Sydney WTA: Radwanska vs Cibulková (ONLINE)

Dominika Cibulkova WTA

Naša tenisová jednotka Dominika Cibulková odštartovala sezónu veľmi dobre, v Sydney je vo finále.

Už v pondelok štartuje prvý grandslamový turnaj v tomto roku Australian Open 2013, tenisti a tenistky majú v tomto týždni poslednú šancu na prípravu.

Dominika Cibulková na podujatí WTA v Sydney potvrdzuje, že je vo veľmi dobrej forme, v noci zo stredy na štvrtok sa prebojovala už do finále turnaja v austrálskom Sydney, keď vyradila druhú najvyššie nasadenú hráčku Angelique Kerberovú.

23-ročná Slovenka pôsobí v Sydney ako nenasadená hráčka, napriek tomu už dokázala z podujatia vyradiť už dve tenistky z prvej desiatky, najprv vyhrala nad Taliankou Sarou Erraniovou a v noci nad svetovou päťkou Angelique Kerberovou z Nemecka.

Cibulková potrebovala na víťazstvo tri sety, v prvom súperke dovolila uhrať iba dva gemy, v druhej časti hry dominovala Nemka v pomere 6:4, avšak záverečný set patril opäť Slovenke a tá nakoniec zvíťazila s výsledkom 6:2, 4:6 a 6:3.

Cibulková sa teda prebojovala už do siedmeho finále na turnajoch v okruhu WTA a má možnosť získať svoj tretí titul v kariére. V boji o primát na ňu bude čakať svetová štvorka Agnieszka Radwanská, s ktorou má naša tenistka negatívnu vzájomnú bilanciu 0:3.

Zápas môžete sledovať online od 9:30 v priamom prenose >>

Stavte si na nočný finálový zápas Dominiky Cibulkovej na turnaji v Sydney s Agnieszkou Radwanskou. Kurz na výhru Radwanskej je 1.30, prípadné víťazstvo Cibulkovej bude ohodnotené kurzom 3.40.