Sledujte Australina Open NAŽIVO na internete!

Sledujte Australian open na internete naživo

Prvý grandslam sezóny je v plnom prúde!

Zápasy slávneho Australian Open si môžete vychutnať v priamych prenosoch na TV Tipsport, najväčšu online športovú televíziu na svete. Sledujte najväčšej českej a svetovej hviezdy naživo a online.

Aj tento rok sa môžu fanúšikovia tešiť na vystúpenie slovenskej tenisové špičky vrátane jedničky Tomáša Berdycha, ktorý vlani u protinožcov došiel až do štvrťfinále, kde mu stopku vystavil neskorší víťaz Novak Djokovič.

Prvý veľký turnaj sezóny si nenechajú ujsť ani ďalšie megahviezdy svetového tenisu vrátane jedničky Rafaela Nadala, štvornásobného šampióna turnaja Rogera Federera či Andy Murrayho.

Sledujte napínavé bitky najlepších tenistov a tenistiek sveta a nebuďte len pasívnymi divákmi. Do hry Vás zaručenie vtiahnu akčné LIVE stávky!

Všetky slovenské a svetové hviezdy môžete sledovať online v priamych prenosoch na TV Tipsport, najväčšie internetové športové televíziu. Založte si účet u Tipsportu TU a začnite sledovať prvý grandslam sezóny okamžite a úplne zadarmo ihneď po registrácii. Pri registrácii získate na účet u Tipsportu Bonus 100 EUR ktorý môžete využiť na prvej stávky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*