Slovenskí tipujúci vidia Cibulkovú s prvým grandslamovým triumfom

Dominika Cibukova Australian open 2014

Veľký úspech Dominiky Cibuľkovej v podobe postupu do jej prvého grandslamového finále v živote na Australian Open nenechal chladných ani tipujúcich v Tipsporte.

Vo štvrťfinálovej trojsetovej bitke proti M. Šarapovovej stáli jednoznačne na strane hlasnej ruskej plavovlásky (až takmer 90 % tipov na ňu), po štvrťfinálovej výhre so Simonou Halepovou však už vo zvýšenej miere vsádzali peniaze aj na Dominiku Cibulkovú proti jej semifinálovej súperke A. Radwanskej, kde bol kurz opakovane upravovaný smerom nadol. (Cibulková 60%).

Vo finále je podľa bookmakerov opäť favoritkou turnajová štvorka Na Li (Čína) s kurzom 1,37, slovenskí tipujúci však po skvelých výkonoch preferujú Cibulkovú. Aktuálne až 95 % z nich tipuje víťazstvo Dominiky. Tipsport ponúkal pri úvodnej ponuke kurz až 3,23 a ten je ešte stále na úrovni najlepšej ponuky na slovenskom trhu (2,90).

Je zaujímavé, že napríklad stávkari v českom Tipsporte to vidia podobne. Až 76 % z nich tipuje, že Cibulková zakončí fantastickú jazdu v Melbourne ziskom grandslamového titulu. Dominika a jej čínska súperka majú nepochybne najlepšiu formu na celom turnaji a bude to stret dvoch hráčok, ktoré chcú od začiatku intenzívne diktovať tempo hry.

Pri stávke 100 EUR a kurze 3,23 na D. Cibulkovú môžete vyhrať 323 EUR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*