Prepíše Federer históriu? Sledujte Wimbledon naživo a tipnite si!

Pripravte si jahody so šampanským! Začína totiž tretí grandslamový turnaj sezóny – Wimbledon, ktorý svoje brány otvorí po 131. raz.

Vychutnajte si súboje z tohto najstaršieho a najprestížnejšieho tenisového turnaja naživo na TV Tipsport. Murray, Federer, Cibulková a ďalšie tenisové esá to naplno roztočia počas najbližších dvoch týždňov!

Titul bude v Londýne obhajovať Andy Murray, ktorého ale trápia zdravotné problémy. Navyše svetová jednotka odohrala v tejto sezóne na tráve len jediný zápas.

Skvelú formu má Rafael Nadal. Antukový kráľ ovládol French Open a na svojom obľúbenom povrchu zaznamenal tento rok bilanciu 24:1! Zahrať vie aj na tráve (Vo Wimbledone vyhral v rokoch 2008 a 2010), na tomto povrchu ale neodohral za posledné dva roky ani jeden súťažný zápas. Bude to na kurte poznať?

Sledujte Wimbledon 2017 naživo!

V pozícii najväčšieho favorita však ide do turnaja Roger Federer. V All England Clube zdvihol pohár pre víťaza mužskej dvojhry nad hlavu hneď sedemkrát. Pokiaľ Roger Federer pridá tento rok 8. triumf, dokáže to, čo sa pred ním nepodarilo nikomu inému.

A čo Novak Djokovič? Srbský tenista vyhral Wimbledon trikrát, vlani ale vyletel z turnaja už v treťom kole a tento rok nezažíva oslnivú sezónu. Od začiatku roka ovládol jediný turnaj a v rebríčku ATP klesol na štvrté miesto.

V ženskom pavúku určite spoznáme novú víťazku, keďže posledné dva ročníky ovládla Serena Williams, ktorá sa v aktuálnej edícii Wimbledonu nepredstaví. Kto ju vystrieda na tróne? Najväčšia tipérska komunita dáva najväčšie šance Petre Kvitovej v kurze 6,00.

Akí sú vaši favoriti? Vychutnajte si súboje svetových tenisových hviezd na Wimbledone od 3. júla do 16. júla v LIVE prenosoch na TV Tipsport! Ešte nie ste zaregistrovaný? Nevadí, môžete tak spraviť TU a okamžite získajte aj vstupný bonus až 999 EUR!