Rafael Nadal a Andy Murray sú v semifinále

Rafael Nadal ATP Sony Ericsson Miami

Tenisový turnaj v americkom Miami už pozná prvých semifinalistov, sú nimi Rafael Nadal a Andy Murray.

Podujatie ATP World Tour Masters 1000 Sony Ericsson Open na Floride postupne vrcholí, turnaj s dotáciou až skoro štyri milióny amerických dolárov už pozná prvých dvoch semifinalistov.

Turnajová štvorka Andy Murray z Veľkej Británie si v noci poradil s deviatym nasadeným Srbom Jankom Tipsarevičom. V zápase, ktorý trval presne 160 minút, sa zle uviedol práve Andy Murray, ktorý v prvom sete na svojho súpera nestačil a prehral ho v pomere 4:6. Škót však neskôr zlepšil svoj výkon a ďalšie dva sety už patrili jemu. Tipsarevič nevedel nájsť na Murraya recept a v singlovej súťaži mužov nakoniec skončil svoje pôsobenie prehrou 6:4, 3:6 a 4:6.

V semifinále má už účasť istú aj svetová dvojka Rafael Nadal zo Španielska, ktorý sa potrápil s Francúzom Jo-Wilfriedom Tsongom. Turnajová a aj svetová dvojka Nadal vstúpil do zápasu lepšie ako Tsonga nasadený ako šiesty, prvý set vyhral Španiel bez väčších problémov 6:2. Francúz sa ale nevzdával a v druhej časti hry držal krok so svojím súperom, pričom set nakoniec vyhral v pomere 7:5. Záver duelu však opäť ovládol Nadal a po troch setoch postúpil cez Tsongu do semifinále s výsledkom 6:2, 5:7 a 6:4.

Stavte si na zajtrajší semifinálový duel Andyho Murraya s Rafaelom Nadalom. Kurz na výhru Murraya je 2.25, prípadné víťazstvo Nadala bude ohodnotené kurzom 1.61.

Sledujte zápas Nadal vs Murray online v priamom prenose cez Vas počítač Zadarmo! Živé Prenosy.