Rybáriková v druhom kole proti Cibulkovej

Dominika Cibulkova

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa v druhom kole turnaja v Indian Wells stretne s Dominikou Cibulkovou.

Tenis online TV: Program | Live stávky: Stavte si | Live výsledky: Livescore

O tom, že obe naše tenistky sa pravdepodobne stretnú v druhom kole podujatia BNP Paribas Open v kalifornskom Indian Wells, bolo rozhodnuté už v žrebovaní súperiek, ktoré sa odohralo pred štartom samotného turnaja. Cibulková, ktorá v Kalifornii pôsobí ako šestnásta nasadená, mala totiž výhodu voľnej karty a do druhého kola postúpila bez boja, Rybáriková musela prejsť cez domácu kvalifikantku Jessicu Pegulovú.

S ňou v nočnom dueli odviedla trojsetovú bitku, v ktorej nakoniec vyhrala 5:7, 6:3 a 6:3, takže si zabezpečila účasť v druhej fáze podujatia,  v ktorej nastúpi práve proti Cibulkovej.

Stavte si na dnešný duel Magdalény Rybárikovej na turnaji v Indian Wells s Dominikou Cibulkovou. Kurz na výhru Cibulkovej je 1.35, prípadné víťazstvo Rybárikovej bude ohodnotené kurzom 2.90.

Sledujte zápas Rybárikovej proti Cibulkovej v priamom prenose cez Vas počítač –  živé vysielanie..

Bohužial ďalšia Slovenská tenistka Daniela Hantuchová neuspela v 2. kole. Dvojnásobná víťazka podujatia z rokov 2002 s 2007 prehrala ako nasadená devätnástka s Češkou Klárou Zakopalovou po trojhodinovej trojsetovej bitke 3:6, 7:6 (7), 3:6.

Stavte si na tenis a využite tak jedinečnú VOĽNÚ STÁVKU, kde môžete tipovať bez finančného rizika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*