Tenisový turnaj v Indian Wells sa blíži

Daniela Hantuchová: Fed Cup Slovensko

Hlavná časť podujatia BNP Paribas Open v americkom Indian Wells sa blíži, včera boli vyžrebované dvojice druhého kola.

Tenis online TV: Program | Live stávky: Stavte si | Live výsledky: Livescore

Turnaj zo série WTA Premier Mandatory s dotáciou až 4,546 milióna amerických dolárov sa oficiálne začal už včera kvalifikačnými zápasmi do hlavného pavúka, v ktorom si zahrá dohromady až 128 tenistiek. Medzi nimi sa predstavia aj tri Slovenky, ide o Magdalénu Rybárikovú, Dominiku Cibulkovú a Danielu Hantuchovú.

Sledujte zápasy WTA TENIS v priamom prenose cez Vas počítač. Živé vysielanie -Tenis online.

Zlou správou pre fanúšikov slovenského tenisu je fakt, že po druhom kole postúpia ďalej iba dve naše hráčky, pretože spomínaná Rybáriková sa síce v prvom kole stretne s kvalifikantkou, avšak ak bude úspešná a postúpi ďalej, tam ju už bude čakať 16. nasadená Dominika Cibulková. Znamená to, že v treťom kole jednu z nich už neuvidíme, vzhľadom na to, že naša jednotka Cibulková má s Rybárikovou pozitívnu bilanciu 2:0, je pravdepodobné, že ďalej postúpi práve ona.

Sledujte aktuálne futbalové výsledky – minútu po minúte na Vašom počítači. Tenisové výsledky.

Cibulková sa môže vo svojej časti pavúka stretnúť s druhou nasadenou Mariou Šarapovovou, v prípade jej postupu by mohla teoreticky hrať aj so Samanthou Stosurovou. Súperkou 19. nasadenej Daniely Hantuchovej bude v druhom kole buď Češka Klára Zakopalová, alebo Španielka Laura Pous-Tiová. V prípade úspechu bude Hantuchová pravdepodobne súťažiť s Verou Zvonariovovou a neskôr možno aj s Číňankou Na Li.

Stavte si na tenis a využite tak jedinečnú VOĽNÚ STÁVKU, kde môžete tipovať bez finančného rizika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*