US Open 2012: Novak Djokovič – Andy Murray (Live Prenos)

US OPEN 2012: Novak Djokovic vs Andy Murray LIVE PRENOS

Srbský tenista Novak Djokovič je po včerajšom víťazstve nad Davidom Ferrerom pozitívne naladený.

Tohtoročné finále posledného Grand Slamu v tenisovej sezóne muselo byť presunuté z nedele na pondelok kvôli hroziacemu tornádu neďaleko areálu Flushing Meadows, Novak Djokovič musel svoj semifinálový duel dohrávať včera, keďže bol v sobotu prerušený.

Davida Ferrera nakoniec Djokovič doslova rozdrvil s výsledkom 2:6, 6:1, 6:4 a 6:2, pričom prvý set prehral ešte v sobotu.

Sledujte finále US OPEN 2012 v priamom prenose: ONLINE PRENOSY >>

Je teda jasné, že Djokovičovi podmienky bez vetra prospievajú a môže iba dúfať, že dnes večer počas finále s Andym Murrayom sa počasie umúdri. Djokovič má z turnajov série Grand Slam výbornú štatistiku, z podujatí na tvrdých povrchoch má na konte 27  víťazstiev za sebou, takže dnes by mal byť papierovým favoritom.

Bývalá svetová jednotka zo Srbska ale post favorita popiera a tvrdí, že pred večerným finále favorit v podstate neexistuje: „Vôbec si nemyslím, že by bol jeden z nás favoritom, Andy bojuje o svoj prvý grandslamový titul a bude preto veľmi motivovaný. Ja iba dúfam, že obaja dokážeme predviesť čo najlepší tenis pre tunajšie skvelé publikum„.

Murray bude bojovať o grandslamový primát už po piatykrát vo svojej kariére, Djokovič môže na druhej strane obhájiť svoj titul z minulého roku.

Srbský tenista Novak Djokovič bude súperom Brita Andyho Murrayho v pondelňajšom finále mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open (22.00 SEČ). Sledujte zápas v priamom prenose online na LivePrenosy.cz, nebo na LiveStreaming.cz.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*