US Open 2012: Roger Federer vs Tomáš Berdych (Live Prenos)

Roger Federer vs Tomas Berdych live stream

Švajčiarsky tenista Roger Federer si ľahší postup do štvrťfinále US Open nemohol ani predstaviť, Fish odstúpil.

Mardy Fish prostredníctvom tlačovej služby oznámil, že nenastúpi zo zdravotných dôvodov. Federer tak ako prvý postúpil bez boja v osemfinálovom 4. kole do štvrťfinále dvojhry mužov na záverečnom štvrtom grandslamovom turnaji sezóny US Open v New Yorku.

Miestny šampión zo sezón 2004 – 2008 a líder svetového rebríčka ATP Federer si medzi najlepšími ôsmimi zmeria sily s Čechom Tomášom Berdychom, nad ktorým vedie v bilancii zo vzájomných duelov 12:4.


Federer o svojom ďalšom súperovi povedal: „Proti Tomášovi to bude náročné. Máme za sebou veľa duelov a vždy to bol ťažký protivník. Budem musieť naďalej dobre podávať a diktovať priebeh výmen.“

Druhým štvrťfinalistom v singlovej súťaži mužov US Open sa stal český tenista Tomáš Berdych. Ten v osemfinále nastúpil proti Španielovi Nicolasovi Almagrovi výsledkom 7:6 (4), 6:4 a 6:1.

Dvadsaťšesťročný finalista Wimbledonu 2010 Berdych si v osemfinálovom zápase so Španielom Nicolásom Almagrom pripísal 200. úspech na „harde“ vo svojej kariére a stal sa po Ivanovi Lendlovi a Petrovi Kordovi tretím Čechom s kompletnou zbierkou grandslamových štvrťfinále.

Na margo nasledujúcej výzvy skonštatoval: „Roger znova predvádza neskutočný tenis. v ostatnom čase pridal ďalšiu vrcholnú trofej, opäť sa stal jednotkou rebríčka. Momentálne teda asi niet lepšieho hráča. Keď som zbadal výsledok žrebu, povedal som si, že duel s ním je základným cieľom. Stalo sa a teraz sa pokúsim dostať zo seba to najlepšie.“
Teraz si stavte na víťaza zápasu šťvrtinále na US Open medzi Rogerom Federerom a Tomášom Berdychom. Kurz na výhru Federera je 1,14, pričom kurz na víťazstvo Berdycha je 5,50.

 

bet365

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*