US Open 2012: Tomáš Berdych vs Andy Murray (Live Prenos)

Andy Murray vs Tomas Berdych Live streaming

Český tenista Tomáš Berdych a Brit Andy Murray, utvorili prvú semifinálovú dvojicu vo dvojhre mužov na US Open v New Yorku.

Dvadsaťšesťročný siedmy muž ATP renkingu Berdych vedie v bilancii zo vzájomných zápasov s Murraym 4:2. Tohto roku už hrali proti sebe dva zápasy… V Dubai v štvťfinále na tvrdom povrchu 6-3, 7-5 vyhral Murray a v Monte Carlo na antuke tiež v štvrťfinále 6-7, 6-2, 6-3 vyhral Berdych.

Obaja už poznajú atmosféru veľkého finále, ale ešte nemajú trofej z Grandslamov.

Andy Murray je svetová štvorka ktorá v súčasnosti zažíva prelomovú sezónu. Dlho mu bolo vyčítané, že nedokáže vyhrať grandslam, no ovocie pod trénerom Ivanom Lendlom pomaly ale isto prichádza.

V júli hral finále Wimbledonu, kde nestačil na Federera, no všetko si vynahradil na tom istom mieste o mesiac na OH v Londýne, keď najskôr v semifinále zdolal bez straty setu Djokoviča a následne vo finále aj Federera 3:0, keď svetovej jednotke nedal ani čuchnúť.

Tomáš Berdych je zatiaľ tiež bez grandslamového vavrínu a momentálne je hráčom číslo sedem v rebríčku ATP. Leto mal nie príliš vydarené, na Wimbledone sa balil už v prvom kole (skončil na rakete Gulbisa) a na olympiáde ho tiež v úvodnom kole poslal domov Darcis. Na US Open zatiaľ dokázal stabilizovať výkonnosť, čo je pre neho veľkým plus.

Semifinálový zápas medzi Tomásom Berdychom a Andym Murrayom sa hrá v sobotu od 18.00 h SELČ.ONLINE PRENOS môžte sledovať v priamom prenose na internete a úplne zadarmo…  Livestreaming.cz, alebo na Liveprenosy.net.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*