FUTBAL: Európska Liga

Athletic Club Bilbao vs. Manchester United

Manchester United prvý zápas prehral 3:2. Rooney síce strelil úvodný gol , ale súper do polčasu vyrovnal a po zmene strán pridal ďalšie dva. United  v 90 minúťe kopali penaltu a Rooney sa opäť presadil. Treba povedať že zostava United bola veľmi vzdialená od tej idealnej.

Smalling sa vratil po otrase mozgu, Jones a Giggs hrali stredných záložnikov , primárne su ich pozície úplne niekde inde. Schooles , Ferdinand vôbec nehrali a dá sa povedať že bez týchto hráčov je United dosť márny. Cez víkend sa United vrátili po pár mesiacoch späť na 1 miesto premier league, čo určite je veľmi povzbudivé a motivujúce.

United vycestovala do Španielska v zložení:
Amos, De Gea; Evans, Evra, Fabio, Ferdinand, Rafael, Smalling; Carrick, Cleverley, Giggs, Park, Pogba, Scholes, Young, Valencia; Berbatov, Hernandez, Rooney, Welbeck.

Teraz na obed povedal Ferguson počas tréningu , že nastúpi v obrane Ferdinand + Evans + Rafael a Valencia vyzerá v poriadku. Vyzerá to tak, že United nastúpi v najsilnejšej možnej zostave.

Bilbao posledný zápas prehralo v Španielskej lige , hrali proti Osasune vonku a prehrali 2:1. Tréner šetril hráčou na dnes.

Predpokladaná zostava Bilbao:
Iraizoz,Aurtenetxe,Ekiza, San Jose, Iraola, Martinez ,Herrera,Muniain,De marcos,Susaeta,Llorente.

United musia vyhrať o 2 goly , bude to tažká úloha , ale je to v ich silách a nastúpi zostava o nespočetne viac krát silnejšia ako pred týždňom. Náš tip: Veríme že vyhrá United.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*