tour de france online

Wiggins vyhral TdF, Sagan s historickým úspechom!

Peter Sagan

Britský cyklistka Bradley Wiggins sa stal prvým Britom, ktorý vyhral slávne preteky Tour de France.

Bradley Wiggins dnes nie je jediným pretekárom, ktorý sa zapíše do športovej histórie, obrovský úspech dosiahol aj slovenský cyklista Peter Sagan, ktorý na dnešnej poslednej etape v záverečnom šprinte skončil druhý a vyhral

Velits skončil v časovke na výbornom štvrtom mieste

Tour de France 2012 live

Slovenský cyklista Peter Velits dnes na časovke Tour de France podal skvelý výkon a nakoniec skončil štvrtý.

Dnes sa vo Francúzsku odohrala 19. predposledná etapa slávnych cyklistických pretekov Tour de France, na ktorej si Brit Bradley Wiggins potvrdil svoje celkové víťazstvo.

Cavendish vyhral 18. etapu TdF, Sagan skončil tretí!

Peter Sagan

Slovenská cyklistická hviezda Peter Sagan aj naďalej podáva skvelé výkony na Tour de France, včera skončil tretí.

Slávne cyklistické preteky Okolo Francúzska sa pomaly blížia k svojmu záveru, včera cyklisti odjazdili svoju osemnástu etapu a čakajú ich oficiálne ešte tri a Peter Sagan istým krokom kráča k najväčšiemu úspechu slovenskej cyklistiky v jej histórii.

Španielsky matador Valverde vyhral 17. etapu TdF

Tour de France 2012

Španiel Alejandro Valverde sa stal štvrtýkrát v kariére víťazom etapy na cyklistických pretekoch Tour de France, keď sa presadil vo štvrtkovej previerke z Bagnéres de Luchonu do Peyragudesu (143,5 km).

V náročných pyrenejských kopcoch sa presadil 32-ročný jazdec tímu Movistar pred Britom v službách Sky Christopherom Froomom a vedúcim mužom

Tour de France: Sagan opäť na druhom mieste!

Tour de France: Peter Sagan

V 14. etape prestížnych Tour de France skončil druhý. Aj napriek tomu však Peter Sagan môže byť spokojný, pretože si stále ponechal zelené triko.

Po 14. dňoch pretekania je Sagan stále najlepším cyklistom v bodovacej súťaži, kde má pred druhým Nemcom André Greipelom náskok takmer 100 bodov.

Saganovi v 13. etape TdF chýbali na víťazstvo iba milimetre

Peter Sagan - Tour de France 13.etapa

Slovenský cyklista Peter Sagan opäť potvrdil, že na Tour de France smeruje k víťazstvu v súťaži aktivity.

Trinásta sobotňajšia etapa pretekov Okolo Francúzska štartovala v St. Paul Trois Chateaux, pričom pretekári sa stretli po 217 kilometroch v cieli v Le Cap D’Agde.

Tour de France: Sagan skončil šiesty (VIDEO)

Peter Sagan

Slovenský cyklista Peter Sagan včera potvrdil svoje vedenie v súťaži aktivity na Tour de France.

Dvanásta etapa slávnych francúzskych pretekov zo St. Jean de Maurienne do Annonay merala až 226 kilometrov, bola teda najdlhšou časťou celého podujatia.

Pierre Roland vyhral 11.etapu Tour de France, Velits bodoval

Slávne cyklistické preteky Tour de France boli včera svedkom ďalšej vrchárskej etapy, v ktorej bodoval aj Peter Velits.

Jedenásta etapa prestížnej francúzskej Tour de France včera opäť vyhovovala viac cyklistom, ktorí sa špecializujú na vrchárske časti podujatia, dokázal to aj náš Peter Velits.

Tour de France: Voeckler potešil Francúzov, vyhral 10. etapu

Víťazom 10. etapy cyklistických pretekov Tour de France sa v stredu stal domáci jazdec Thomas Voeckler, ktorý si pripísal na konto tretí etapový triumf na Tour v kariére.

Jazdec stajne Europcar zvládol prvú horskú etapu tohto ročníka z Maconu do Bellegarde-sur-Valserine dlhú 194,5 km za 4:46:26 h.

Tour de France: Wiggins vyhral časovku

Tour de France logo

Britský cyklista Bradley Wiggins oslávil svoje prvé etapové víťazstvo v prestížnych pretekoch. 9. etapa Tour de France potvrdila, že Wiggins prišiel do cieľa vo famóznej forme.

Včerajšie preteky preverili rýchlosť pretekárov. Časovka odhalila fakt, že 4-násobný majster sveta Fabian Cancellara nie je neporaziteľný.

Víťazom 8. etapy TdF Pinot, v žltom pokračuje Wiggins

Slávne cyklistické preteky Tour de France pokračovali svojou ôsmou etapou, v ktorej triumfoval domáci Pinot.

Dnešná ôsma etapa Tour de France z Belfortu do Porrentruy s dĺžkou 157,5 kilometra bola ďalšou vrchárskou časťou francúzskeho podujatia, vo výhode boli teda špecialisti na kopce.