tour de france trasa

Tour de France: Sagan opäť na druhom mieste!

Tour de France: Peter Sagan

V 14. etape prestížnych Tour de France skončil druhý. Aj napriek tomu však Peter Sagan môže byť spokojný, pretože si stále ponechal zelené triko.

Po 14. dňoch pretekania je Sagan stále najlepším cyklistom v bodovacej súťaži, kde má pred druhým Nemcom André Greipelom náskok takmer 100 bodov.

Dnešnú etapu vyhral Froome, Sagan ostáva v zelenom

Tour de France 2012

Siedmu etapu slávnych cyklistických pretekov Tour de France vyhral prekvapivo Christopher Froome z Veľkej Británie.

Dnešná časť Tour de France po prvýkrát vyhovovala hlavne špecialistom na vrchy, etapa z Tomblaine do La Planche des Belles Filles s dĺžkou 199 kilometrov bola

Tour de France: Sagan opäť triumfoval

Peter Sagan

Slovenská cyklistická hviezda Peter Sagan včera opäť dokázal, že patrí k špičke, vyhral už tretiu etapu na Tour de France.

Petra Sagana už dnes mnohí odborníci z cyklistického sveta považujú za fenomén, vo svojich 22 rokoch po prvý krát súťaží na najslávnejších pretekoch Tour de France a napriek tomu získal už tretie etapové víťazstvo.

Tour de France: Sagan doplatil na pád

Tour de France 2012 live

Slovenský cyklista Peter Sagan sa v ochrannej časti pretekov dostal pod kolesá súperiacich cyklistov, ale i tak si udržal zelený dres lídra bodovacej súťaže.

Pre fanúšikov Petra Veltisa môžeme dodať, že dobicykloval na 21. mieste a z tria súťažiacich Slovákov dojazdil na najlepšom mieste.

Greipel vyhral štvrtú etapu Tour de France, Sagan skončil piaty

Nemecký pretekár Andre Greipel triumfoval v stredajšej 4. etape cyklistických pretekov Tour de France.

Jazdec stajne Lotto zvládol 214 km dlhú prevažne rovinatú trať z Abbeville do Rouen za 5:18:32 hodín. Druhý skončil taliansky pretekár Alessandro Petacchi a tretí bol Tom Veelers z Holandska. Slovák Peter Sagan došpurtoval na piatej priečke.

Sagan vyhral ďalšiu etapu

Tour de France 2012: Peter Sagan (Slovakia)

Slovenský cyklistický pretekár Peter Sagan spôsobil na Tour de France ďalšiu senzáciu, vyhral aj tretiu etapu.

Hviezda slovenskej cyklistiky Peter Sagan opäť ukázal, že aj napriek svojmu veku 22 rokov dokáže poriadne zamútiť hladinu vrcholovej cyklistiky. V dnešnej tretej etape najslávnejších cyklistických pretekov Tour de France z